גלי ארוך פאה בלונדינית, נוח ורך נקבה שיפוע פאה בלונדינית טוב חדירות אוויר על צד הבית.
חדש

גלי ארוך פאה בלונדינית, נוח ורך נקבה שיפוע פאה בלונדינית טוב חדירות אוויר על צד הבית.

ILS 47.38

בחנות.

עשוי באיכות גבוהה רשת של הציפוי הפנימי, שבו יש טוב חדירות אוויר, ביעילות מונע עיוות ומאריכה את השימוש הזמן.נוח ויציב הפאה, אתה לא צריך לדאוג אם זה יפול או להיות המום על ידי הרוח.מתאים שונים occassions להשתמש, אתה יכול להשתמש בו מסיבות ליל כל הקדושים, משחק תפקידים או חיי היומיום.חום פאה סינתטית, הוא רך, נוח ורך, אתה יכול בקלות ליצור את המראה שאתה רוצה.עם גומי וכובע גומייה מתאימים נשים של גודל ממוצע, נוח ובטוח ללבוש.תכונה : 1. עשוי באיכות גבוהה רשת של הציפוי הפנימי, שבו יש טוב חדירות אוויר, ביעילות מונע עיוות ומאריכה את השימוש הזמן.2. נוח ויציב הפאה, אתה לא צריך לדאוג אם זה יפול או להיות המום על ידי הרוח.3. חום פאה סינתטית, הוא רך, נוח ורך, אתה יכול בקלות ליצור את המראה שאתה רוצה.4. מתאים שונים occassions להשתמש, אתה יכול להשתמש בו מסיבות ליל כל הקדושים, משחק תפקידים או חיי היומיום.5. עם גומי וכובע גומייה מתאימים נשים של גודל ממוצע, נוח ובטוח ללבוש.מפרט : סוג פריט : Wig Material : חום fiber Color : Blonde Usage : מאוד אופנתי, אתה יכול להשתמש בו מסיבות ליל כל הקדושים, משחק תפקידים או יומי life Wearing שיטה : 1. רשת לשיער פתוח בשני קצותיו, מותחת את השיער נטו עם שתי הידיים, מהחלק העליון של הראש למטה neck2. בצד של השיער נטו פונה למטה, בשתי הידיים קמצוץ של האו " ם נעול-סוף למשוך את השיער נטו כלפי מעלה עד שכל השיער שלך מכוסה.3. להתאים את הצד של התפר האחורי של השיער ועל ללוש את השיער באופן שווה.השתמש סרטון קטן כדי לתקן את זה על הגב של את הראש ולא לשים את זה על הראש.4. מומלץ לתקן את זה מלפנים ומאחור, על ימין ועל שמאל.אם אתה משתמש קליפ שיער, השיער נטו יהיה מוצק.לאחר שסיים את מעל 4 שלבים של לובש את השיער נטו, אתה בעצם עשית.רשימת החבילות : 1 x הפאה.

הפרמטרים של המוצר

Item Type:
Wig
Material:
Heat fiber
Color:
Blonde
Usage:
Very fashionable, you can use it in parties, Halloween, role-playing or daily life
Wearing method:
1. The hair net is open at both ends, stretching the hair net with both hands, from the top of the head down to the neck :
2. The side of the hair net is facing down, and both hands pinch the un-locked end and pull the hair net upwards until all of your hair is covered. :
3. Adjust the side of the seam to the back of the hairline and in and knead the hair evenly. Use a small clip to fix it on the back of the head and do not put it on top of the head. :
4. It is recommended to fix it both front and rear, left and right. If you use a hair clip, the hair net will be firmer. After finishing the above 4 steps of wearing the hair net, you are basically done. :
Package List:
1 x Wig :

קונים גם אוהבים את זה