כותנה טבעית החבל, גדיל בודד חבל כותנה גדיל בודד תחרה חבל על זנות בקשרים
חדש

כותנה טבעית החבל, גדיל בודד חבל כותנה גדיל בודד תחרה חבל על זנות בקשרים

ILS 52.94

בחנות.

זה חוט קלוע יכול לשמש כדי להפוך השונים DIY מלאכת יד, תחרה, קישוטים, כגון תחרה, קישוטים, צמח קולבים, חתונה קישוטים ושאר פריטים מעודנים.עשוי טבעי ואיכותי כותנה, לא הוסיף פסולת או ממוחזר בדים, ללא ריח, יש הביולוגי השפלה פונקציה.רול של תחרה החבל הוא חד-גדיל, רך ולא מעוות, חזק מאוד, ללבוש עמידים.באופן קבוע התגלגל לתוך סלילים, קל לארגן, ולא יהיה מבולגן כאשר התיר בשימוש.כל גליל של חוט כותנה 100 מטר, חוט סוף הוא בעובי 3 מ " מ, העובי הוא אחיד ללא כל קשר או ללבוש.תכונה : 1. עשוי טבעי ואיכותי כותנה, לא הוסיף פסולת או ממוחזר בדים, ללא ריח, יש הביולוגי השפלה פונקציה.2. רול של תחרה החבל הוא חד-גדיל, רך ולא מעוות, חזק מאוד, ללבוש עמידים.3. כל גליל של חוט כותנה 100 מטר, חוט סוף הוא בעובי 3 מ " מ, העובי הוא אחיד ללא כל קשר או ללבוש.4. באופן קבוע התגלגל לתוך סלילים, קל לארגן, ולא יהיה מבולגן כאשר התיר בשימוש.5. זה חוט קלוע יכול לשמש כדי להפוך השונים DIY מלאכת יד, תחרה, קישוטים, כגון תחרה, קישוטים, צמח קולבים, חתונה קישוטים ושאר פריטים מעודנים.מפרט : סוג פריט : קלוע Wire Specification : עובי : Approx. 3 מ " מ / 0.12 in Length : Approx. 100m / 328ft Diameter : Approx. 6.5 ס " מ / 2.6 in Height : Approx. 16cm / 6.3 in Functions : סריגה, תחבושות, בגדים, עבודות יד, אריגה, פריטים דקורטיביים, עבודות יד, תחביבים, לוכדי חלומות, חומרי אריזה, תכשיטים, עבודות יד, צעצועים לחיות מחמד, וכו'.רשימת החבילות : 2 x Braided Wire Note : 1. בבקשה לאפשר 0-2 ס " מ שגיאה עקב מדידה ידנית.תודה על ההבנה שלך.2. הצגים הם לא מכויל אותו, פריט צבע מוצג בתמונות יכול להיות מראה מעט שונה מהאובייקט הממשי.בבקשה האמיתית כסטנדרט.

הפרמטרים של המוצר

Item Type:
Braided Wire
Specification:
Thickness:
Approx. 3mm / 0.12in
Length:
Approx. 100m / 328ft
Diameter:
Approx. 6.5cm / 2.6in
Height:
Approx. 16cm / 6.3in
Functions:
Knitting, bandages, threads, crafts, weaving, decorative items, crafts and hobbies, dream catchers, packaging materials, jewelry and handicrafts, pet toys, etc.
Package List:
2 xBraided Wire :
1. Please allow 0‑2 cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

קונים גם אוהבים את זה