הידרומטר להגדיר, הידרומטר הבוחן עם סוכר אתנול צפיפות קשקשים, מברשת ניקוי, בד שקיות אחסון יין בירה, מתבשל מכשיר מדידה
חדש

הידרומטר להגדיר, הידרומטר הבוחן עם סוכר אתנול צפיפות קשקשים, מברשת ניקוי, בד שקיות אחסון יין בירה, מתבשל מכשיר

ILS 29.39

בחנות.

יישום : חליטה הידרומטר הסט מתאים לשימוש ביתי לבישול בירה, יין, דבש.מדויק : הצפיפות היא 0.99‑1.160, הסוכר תוכן 0-35, ואת הפוטנציאל אתנול תוכן הוא 0% -25%.עם צבעוני מידה נייר צבעוני נייר בקנה מידה, ישנם 3 סולמות, תוכן סוכר, אתנול התוכן, צפיפות.עם מברשת ניקוי & בד : עם מברשת ניקוי בד, זה נוח כדי לנקות את הזכוכית מבחנה הכנה אחרים ציוד.עם שקית אחסון : אחסון התיק יכול לשים את כל פריטים יחד לאחסון קל של הידרומטר ואביזרים.מפרט : סוג פריט : הידרומטר להגדיר חומר : זכוכית סוכר בטווח : 0-35 אתנול תוכן מגוון : 0-25% צפיפות : 0.99-1.160 משקל : Approx. 269g / 9.5 עוז אורך : Approx. 28cm / 11.0 כיצד להשתמש הידרומטר : רק להכניס את הידרומטר לתוך הנוזל יהיה למדוד ולתת לו לצוף למעלה ולמטה באופן חופשי.לאחר למעלה ולמטה לצוף יציב, אתה יכול לקרוא את הערך על-ידי הצופים המתאימים בקנה מידה ערך על קעורה השטח של הנוזל לבין הקיר של זכוכית float מד.רשימת החבילות : 1 x הידרומטר 1 x מדידה צילינדר 1 x שקית אחסון 1 x הידרומטר אחסון תיק 1 x ניגוב בד 1 x מברשת הערה : 1. בבקשה לאפשר 0-1 אינצ ' שגיאה עקב מדידה ידנית.תודה על ההבנה שלך. 2. הצגים הם לא מכויל אותו, פריט צבע מוצג בתמונות יכול להיות מראה מעט שונה מהאובייקט הממשי.בבקשה האמיתית כסטנדרט. 3. שלנו הידרומטר לא יעבוד עם סירופ מייפל או גבוהה אחרת אתנול תוכן בבית זיקוק משקאות.

הפרמטרים של המוצר

Item Type:
Hydrometer Set
Material:
Glass
Sugar Range:
0-35
Ethanol Content Range:
0-25%
Density:
0.99-1.160
Weight:
Approx. 269g / 9.5oz
Length:
Approx. 28cm / 11.0in
How to use hydrometer:
Just insert the hydrometer into the liquid to be measured and let it float up and down freely. After the up and down float is stable, you can read the value by looking at the corresponding scale value on the concave surface of the liquid and the wall of the glass float gauge. :
Package List:
1 x Hydrometer :
1 x Measuring Cylinder :
1 x Storage Bag :
1 x Hydrometer Storage Bag :
1 x Wiping Cloth :
1 x Brush :
Note:
1. Please allow 0‑1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :
3. Our hydrometer will not work with maple syrup or other high‑ethanol content home distilling beverages. :

קונים גם אוהבים את זה